top of page
  • Rafi Sirkis

יינות יקב היוצר לפסח עכשיו עם משלוחים עד הבית

יקב היוצר נערך לקראת חג הפסח עם אוסף סדרות של יינות משובחים:

· Virtuoso

· Genesis

· Legato

· Lyrica

צילומים: איל קרן

ועם אתר לרכישת היינות באינטרנט במשלוח עד הבית.

מנכ"ל יקב היוצר, אראל ברקאי אמר: "לקראת חג הפסח אנו נערכים כבכל שנה לאספקת יינות לשולחן החג למשפחות רבות בישראל דרך רשתות השיווק וחנויות היין. בחג הפסח ישנה עלייה של למעלה מ 90% אחוזים ברכישת יינות. המציאות החדשה בתקופת מגפת הקורונה אילצה אותנו לחשב מסלול מחדש ולהבין שאנו חייבים לעשות כל שביכולתנו בכדי לספק ללקוחותינו את היינות הטובים ביותר לשולחן החג. לכן, החלטנו לעשות מהלך מהיר ולהשקיע משאבים בחנות אונליין ובממשק נוח לתפעול על מנת לספק משלוחים של כל יינות היקב עד הבית".

לינק לחנות הבוטיק של יקב היוצר: https://www.store.hayotzerwine.co.il

החל מהשבוע, ניתן להזמין את יינות יקב היוצר מכל הסדרות בחנות הבוטיק אונליין ולכל מקום בארץ. בין המבחר של יינות היקב ניתן לרכוש מארזי חג מהודרים ויינות לאספנים.

הזמנות מ- 300 שקלים ומעלה משלוח ללא חיוב.

על הסדרות המובחרות לחג פסח 2020:

סדרת Virtuoso

הסדרה מבוססת על שלושה זנים אדומים מובילים: קברנה סוביניון, מרלו ושיראז. סדרת Virtuoso עוצבה בקפידה, וההשראה לעיצובה מגיעה מעולמות כלי הנגינה, עם בקבוק בעל צורה ייחודית המיובא ממפעל בוטיק לזכוכית בצרפת.

ייצור היין בוצע על ידי קליטת הענבים וריסוקם, הם קוררו ועברו להשריה קרה עם הקליפות למשך כ-3 שבועות. לאחר מכן, היין התיישן בחביות למשך 9 חודשים.

וירטואוזו, מרלו, הוא יין מלא עם רעננות מיוחדת מכרם הנטוע בקרבת צומת ישע שבגליל העליון, בעל ניחוחות של פטל אדום ווניל.

מכיל 13.6% כהל.

מחיר מומלץ לצרכן: 49.9 שקלים.

מבצע לפסח: 2 בקבוקים ב- 80 שקלים.

סדרת בראשית -- Genesis

הזנים השונים בסדרה גדלו בכרמים רעננים מצפון הארץ ועד דרומה. תחילתה של יצירת בראשית נעוצה באופן גידולם הייחודי של הכרמים המספק ליינן את חומרי הגלם הראויים ביותר. התהליך ממשיך בבציר לילה עם ניחוח אגלי הטל העוטף את האשכולות. בתהליך ההתיישנות של היין, הענבים נשארים במגע עם הקליפות לשבוע בלבד, במטרה להביא יינות נגישים ובשלים יותר. היין התיישן בחביות למשך 6 חודשים.

בראשית, קברנה סוביניון, הוא יין מלא עם ניחוחות חזקים, נוצר משילוב ענבים בין שני כרמים מהצפון המוריק בכרם דישון לדרום שטוף השמש בכרם לכיש. יין מלא אך מלטף עם ארומות של פירות יער ווניל.

מכיל 13.1% כהל.

מחיר מומלץ לצרכן: 39.9 שקלים.

מבצע לפסח: 2 בקבוקים 60 שקלים.

סדרת לגאטו -- Legato

לגאטו (Legato), סדרת יינות פרימיום חדשה המבוססת על שלושה זנים אדומים מובילים: קברנה, מרלו ושיראז, שני זנים לבנים: ויונייה ושרדונה ובנוסף רוזה. ייחודה של סדרת הפרימיום לגטו הינו בשילוב יוצא דופן של שני בצירים נפרדים, היוצר הרמוניה רעננה של טעמים המאפיינים את חזונו של היוצר. הסדרה מטופלת באופן אישי ולאורך כל השנה על ידי היינן הראשי של היקב פיליפ ליכטנשטיין. ליכטנשטיין שאב את השראתו בסדרה זו מעולם המוסיקה. השראה זו באה לידי ביטוי הן בשם הסדרה והן בעיצוב הבקבוקים המשלב מוטיבים המדמים כלי נגינה. היינות בסדרה התיישנו במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

לגאטו, שיראז, הוא יין רך ועוצמתי. בלנד המשלב בין שיראז עוצמתי מכרמי כפר תבור, שהתיישן בחביות יחד עם 11% של שיראז רענן מכרמי כפר קיש.

מכיל 13.6% כהל.

התאמה לאוכל: תבשילי בקר ומרינדות עשירות בשומן, ברווז ופסטות.

מחיר מומלץ לצרכן: 60 שקלים.

סדרת ליריקה – Lyrica

יינות הסדרה נוצרו ממבחר זני ענבים שמוצאם באגן הים התיכון, הנפוצים בעיקר בדרום צרפת, איטליה וספרד, ומתאימים לאקלים בישראל. הענבים מגיעים מכרמים באזור הכרמל וסביבת הר תבור שבגליל העליון. דגש רב הושם על גידול אופטימלי בכרם, שיאפשר להגיע לבשלות מלאה תוך שמירה על פירותיות רעננה ככל האפשר. היין התיישן בחביות עץ אלון למשך 24 חודשים ועוד כ- 6 חודשים בבקבוק.

ליריקה, GSM מופק משלוש חלקות, בכרם בעין דור: העליונה נטועה גרנאש, האמצעית במורוודר והתחתונה בסירה. זהו שילוב זנים הנפוץ בעמק הרון שבצרפת. השילוב בין הרכות של הגרנאש, לעושר של הסירה ולארומות הפרחוניות של המורוודר. יוצר יין בעל טביעת אצבע ייחודית, גוף עגול, עדין עם מרקם קטיפתי וארומות תות שדה ופטל.

מכיל 13.5% כהל.

מחיר מומלץ לצרכן: 100 שקלים.

יקב היוצר מציג מארזים יוקרתיים

לקראת פסח משיק יקב היוצר מגוון מארזים יוקרתיים ואלגנטיים. המארזים מתאימים למתנות למארחים או לפינוק אישי. בין המארזים אותם ניתן לרכוש בחנויות היין המובחרות או באתר המקוון של היקב:

מארז מגנום האוטר 1.5 ליטר יקב היוצר- יקב היוצר משיק מארז מהודר של האוטר קברנה סוביניון 2016 בבקבוק מגנום 1.5 ליטר! האוטר קברנה 2016, הינו יין המתיישן בחבית עץ אלון צרפתי 24 חודש ועוד כ 6 חודשים בבקבוק, והינו פרי יצירתו של אמן היין פיליפ ליכטנשטיין. יין מלא גוף ועוצמתי.

מחיר מומלץ לצרכן: 269 שקלים.

מארז וירטואזו עם כוסות מעוצבות - מארז מושקע ויוקרתי, המכיל יין וירטואוזו קברנה בבקבוק הייחודי ווירטואזו גוורצטרינר המרענן עם שתי כוסות יין.

מחיר מומלץ לצרכן: 150 שקלים.

מארז יינות לגאטו בליווי צנצנות חרוסת וסילאן אגוזים ושוקולד - מארז מהודר הכולל את יינות לגאטו קברנה או מרלו עם לגאטו ויונייה בצירוף 3 צנצנות של אגוזים ושקדים במיוחד לפסח.

מחיר מומלץ לצרכן: 190שקלים .

מארז ליריקה בליווי פותחן יינות חשמלי איכותי - מארז יוקרתי עם שני בקבוקי ליריקה מהסדרה הים תיכונית, הרמוני וויונייה בצירוף פותחן חשמלי מהודר.

מחיר מומלץ לצרכן: 250 שקלים.

מארז רביעיית יינות היוצר- מארז רביעיית יינות מסדרות יקב היוצר השונות: בראשית, מוסקטו, וירטואזו, לגאטו וליריקה

מחירים לצרכן נעים בין: 199 עד 389 שקלים.Comments


bottom of page