ארוחות פסח
לרכישת הספר
סרטונים ופרסומים

 
  English
עכשיו בחנויות: הספר החדש ''ארוחות פסח''

28 בספטמבר , 2017
סושי לטיני – סרט חובה לחובבי סושי
כל מי שאוהב סושי יודע שבישראל פותחו זנים חדשים של סושי: סושי טמפורה, סושי שניצל ואפילו סושי חצילים. טהרני סושי יפניים מקבלים חררה רק מלשמוע על קיומן של מנות כאלה. אבל זה לא יעזור להם – הזנים הישראלים של הסושי יישארו במסעדות שלנו, וישמחו את הסועדים ואת השפים!
הסרט סושי לטיני (ששמו באנגלית East side Sushi הוא משחק מילים על שמו של הסרט West Side Story ) מתאר פיתוח של זנים לטיניים של סושי – בברקלי שבקליפורניה.
לצפייה בטריילר הקליקו כאן
לכתבה המלאה ...

10 באוגוסט , 2017
השקת ברז אלקטרוני חדש אצל רושפלד
חברת הברזים הוותיקה "מדגל", מקיבוץ גליל ים, השיקה את הברז האלקטרוני שלה, הנקרא iFLOW באירוע חגיגי עם השף יונתן רושפלד. רושפלד הדגים את חוויית השימוש בברז החדש למטבח, המופעל ומופסק ללא מגע! הוא גם הדגים הכנה של כמה ממנות הדגל שלו, וכל האורחים בהשקה נהנו מהן מאוד!
לכתבה המלאה ...

10 באוגוסט , 2017
השף אביב משה משיק את אילדיז
השף המוערך אביב משה מצטרף לנבחרת השפים של "שרונה מרקט" ומשיק את אילדיז – דוכן אוכל רחוב טורקי. פירוש השם "אילדיז" הוא "כוכב" בטורקית (אשר מתנוסס גם על לוגו הדוכן), ומשמעותו היא הנדבך הנוסף של השף למטבח הבלקני, אשר ידוע במאכליו העשירים שמבוססים בעיקר על בשר ובצקים שונים למיניהם. לצד מגוון מאכלים טורקיים אותנטיים ומוכרים, כמו לחמאג'ון וקבב, השף אביב משה מציע ב"אילדיז" מנות חדשניות עם טוויסט של המטבח הישראלי בשלוש קטגוריות: מגולגלים בלאפה, "סכין ומזלג" וסלטים
לכתבה המלאה ...

28 בספטמבר , 2017
עוגת תפוחים ופירות מיובשים בציפוי קרמבל
לכבוד חגי תשרי הכינה רות סירקיס, עם הנכדה רומי אקרמן עוגה משפחתית עשירה לחגי תשרי. תהליך ההכנה צולם בסרטון וידאו שהראה את התהליך בשתי דקות. הסרטון זכה להפצה ויראלית ועד ערב יום כיפור ראו את הסרטון מעל 300,000 צופים!
כדי לראות את הסרטון ביוטיוב הקליקו כאן
אפשר גם לראות אותו בפייסבוק באתר של חברת מיה
או בגירסה קצת אחרת באתר YNET
ואנחנו יודעים על 1,000 שיתופים לפחות. תהליך ההכנה מכיל שלבים רבים, אבל התוצאה מצדיקה את המאמץ.
צילומים: נמרוד גנישר
לכתבה המלאה ...

Copyright 2006 All rights reserved תקנון הרכישות באתר